Meie sooviks on keskenduda personaalsetele vajadustele ja leida sobivat ning kvaliteetset tehnikat. Tänasel tehnika ajastul on suurim väärtus inimeste vaba aeg, ning just selliseid lahendusi peamegi Teile abiks olles tähtsamaiks.

Seda nii efektiivseid ja vajalikke tööriistu leides, kui soovitud kaubale informatiivseid ning rõõmsa hinnaga pakkumisi tehes. Anname oma aastatega kogutud teadmised ja väärt mõtted Teile rõõmuga edasi. Me teame mida me teeme!

Tõde on selles, et ühegi asja tegemiseks pole ühte ja parimat viisi, seega on meie soov olla koostöös Teiega avatud ning ausameelsed. Toome esile pealtnäha väikeseid asju mis loovad suuri väärtusi ja teeme seeläbi Teie valikud lihtsaks!

Me armastame teha häid pakkumisi!

Peeter-Kait Kallas
tegevjuht

Tehnikatarga meeskond osaleb ka korvpalli meistrivõistlustel!

Läänemaa 2023 korvpalli teine koht on Tehnikatark

Loe lähemalt

Rahvaliiga meeskonnas mängisid : Peeter-Kait Kallas, Raiko Orumaa, Allan Silla, Paul Ööbik, Sandor Matteus, Aksel Erit, Legert-Luis Eesmäe, Paul Ööbik ja Ingmar Kasemetsa.

Läänemaa 2023 Tänavakorvpalli võitis Tehnikatark

Loe lähemalt

Meistermeeskonnas mängisid Tehnikatark. Allan Silla, Tormi Voog, Aksel Erit ja Ingmar Kasemetsa.

Läänemaa 2022 Tänavakorvpalli võitis Tehnikatark

Loe lähemalt

Meistermeeskonnas mängisid Ingmar Kasemetsa, Allan Silla, Ove-Kristjan Kallas ja Kevin Parts. Tehnikatark on ka valitsev Läänemaa meister 5 v 5 korvpallis.

Läänemaa 2022 korvpallimeister on Tehnikatark

Loe lähemalt

Rahvaliiga meistermeeskonnas mängisid : Peeter-Kait Kallas, Raiko Orumaa, Allan Silla, Tormi Voog, Paul Ööbik, Sandor Matteus, Kardon Naudi, Märt Puskar, Allar Harjus ja Ingmar Kasemetsa.